top of page
act_1.png
NC_1.jpg

ACT – regulace elektrických skříní, rozvaděčů, automatů a datových boxů

Vaše zařízení a investice si zaslouží ochranu. V době, kdy se průmysl a aplikace veřejného života orientují na automatizaci, vznikají rovněž s přihlédnutím na pořizovací finanční náklady potřeby tyto aplikace chránit. Největším nepřítelem elektrických zařízení jsou klimatické změny. Spolu s vlhkostí a prachem způsobují nahodilé chyby nebo nefunkčnost zařízení. Toto nestabilní prostředí lze minimalizovat nebo úplně odbourat instalací ochranných prvků od naší společnosti. Prevence a aktivní komponenty naší výroby Vám a Vašim partnerům ušetří značné finanční náklady a starosti.  Ochranný systém ACT Vám pomůže zabezpečit elektrické aplikace a projekty na nejvyšší úrovni.                                                                                                          

ACT NO - k regulaci topných elementů a stabilizaci teploty v systému. Zabráníte tvorbě kondenzátu a srážení vody na elektrických komponentech.                                                                   

ACT NC - k regulaci chlazení zařízení a signalizaci. V případě chlazení je většinou systém doplněný o filtrační jednotku.

NO_1.jpg
ALARM_1.jpg

ACT-NO

(normally Open)

Termostat s normálně otevřenými kontakty.  Termostat slouží k regulaci vyhřívání elektrických skříní, automatů, sběrných boxů…

schema_no.png

ACT-NC

(normally Closed)

Termostat s normálně zavřenými kontakty. Termostat slouží k regulaci chlazení nebo signalizaci elektrických skříní, automatů, sběrných boxů…

schema_nc.png
technická_data.jpg
ceník.jpg
bottom of page